BAŞKAN KARAHAN ÜST GEÇİT İNŞAATINI İNCELEDİ

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan, yapımı devam eden D-300 Karayolu  Ilgın Devlet Hastanesi üst geçidi inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Şantiyedeki yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi alan Karahan, burada yaptığı açıklamada, ilçede devam eden tüm kamu yatırımlarının belediye tarafından yakından takip edildiğini söyledi.

Yatırımların proje aşamasından yapım ve teslimat sürecine kadar her aşamasında üzerlerine düşen bütün sorumlulukları yerine getirdiklerini belirten Karahan, "Bugün de tarihi  İpek Yolu üzerinde Karayolları Bölge Müdürlüğümüz tarafından yapımı gerçekleştirilen üst geçit inşaatında incelemelerde bulunarak, yetkili şantiye şeflerimizden bilgiler aldık. İnşallah üst geçit tamamlandığında Ilgınlı vatandaşlarımız, yeni Devlet Hastanesine daha rahat geçebilecek." ifadelerini kullandı.

Çalışmaların kısa bir sürede tamamlanacağını dile getiren Karahan, "Halkımız çok rahat bir şekilde hastaneye ulaşabilecek ve tedavisine rahatça devam edebilecek." dedi.

Başkan Karahan, kamu yatırımlarının  Ilgın'a gelmesine katkı verenlere ve özellikle  Konya milletvekillerine teşekkür etti.