BAŞKAN’DAN PERSONELLERE ÖDÜL

Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN kar yağışı dönemlerinde yoğun çalışan iş makinesi operatörlerini ödüllendirdi.

Ilgın’da kar yağışının başlamasından itibaren yoğun mesai yapan belediye personelleri Başkan Mehmet KARAHAN tarafından ödüllendirildi.

Ilgın’da ilk kar tanesinin yere düştüğü andan itibaren alarm durumuna geçen iş makinesi operatörleri kış ayı boyunca yolların kapanmaması, ulaşımın aksamaması için yoğun çaba sarf etti. Gece gündüz demeden 7 gün 24 saat çalışan belediye personelleri, ilçe merkezi başta olmak üzere kapalı mahalle yollarını ve kaldırımlarını açarak, kar temizleme çalışmaları yaparak bereketli geçen kış günlerini herhangi bir aksaklığa fırsat vermeden geride bıraktı.

Personellerin bu özverili çalışmaları Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN tarafından ödüllendirildi. KARAHAN, iş makinesi operatörlerini makamına davet ederek personelleriyle tek tek tokalaştı hediyelerini verdi. Personellerine teşekkür konuşması yapan KARAHAN; “Arkadaşlar gece gündüz demeden çalıştınız gayret ettiniz ne beni ne belediyemizi mahcup etmediniz. Şahsım adına da Belediyemiz adına da teşekkür ediyorum. Sizlerin bu gayretinizi karşılıksız bırakmak istemedik. Güle güle harcayın inşallah” dedi.