Başkan Karahan, Çalışan Gazetecilerle Buluştu

Ilgın Belediyesi ‘ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensuplarına yönelik akşam yemeği etkinliği düzenledi. Sahib Ata Termal Otel de organize edilen etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Karahan, Ak Parti ilçe başkanı Ali Erten, belediye meclis üyeleri ve  ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.

Gece gündüz demeden kamuoyunu bilgilendirme adına haber peşinde koşturan basın mensuplarına yönelik düzenlenen programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkanı Karahan, ilçenin gelişimi ve modern bir yapıya kavuşması adına göreve geldiğimiz günden beri çalışıyoruz. Her mahallede hizmetlerimiz devam ederken, kendi imkanlarımızla hayata geçirdiğimiz hizmetlerle birlikte adından söz ettiren örnek bir ilçeyiz. Değerli basın mensupları ilçemizde ki değişiklikleri, çalışmaları ve projelerimizi sizlerin de desteğiyle daha geniş kitlelere tanıtıyoruz.

Tek temennimiz adından söz ettiren marka bir ilçe konumuna gelebilmektir. İlçemizin sorunlarını biliyoruz, vatandaşımızı tanıyoruz bu doğrultuda çözüm yollarıyla birlikte ilçemizi güzel ve kalıcı  hizmetlerle donatacağız’ dedi