GELENEKSEL 8. VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Ilgın Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlenmiş olduğu voleybol turnuvasının açılış programı yapıldı. Programa Kaymakamımız Y. Fatih KADİROĞLU, Belediye Başkanımız Yalçın ERTAŞ, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Oda Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan ERTAŞ spora ve sporcuya olan desteklerinin her yıl daha da artarak devam edeceğine vurgu yaparak; “Belediyemizin bu yıl 8. ‘sini düzenlemiş olduğu Voleybol turnuvası açılış programımıza hepiniz hoş geldiniz. Turnuvamızda 7 takım 15 Maç yapacak, turnuvamız inşallah herhangi bir sakatlık olmadan kazasız bir şekilde tamamlanacak. Ilgın Belediyesi olarak spora ve sporcuya olan desteğimiz önümüzde ki yıllarda da artarak devam edecek. Bu amaçla Ilgın Belediye Spor bünyesinde değişik branşlar açarak daha çok gencimizi sporla buluşturacağız.

Spor sayesinde gençlerimiz arasında birliği, beraberliği, paylaşmayı, beraber sevinip beraber üzülmeyi ve en önemlisi de ekip ruhunu öğretmek istiyoruz. Diğer yandan stadyumda gerekli düzenleme çalışmalarını yaparak 7’den 70’e bütün Ilgın’ın spor yapmasını sağlayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle turnuvaya katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyor, daima yanlarında olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum.” dedi.

Başkan ERTAŞ açılış karşılaşmasının set vuruşunu yaparak Geleneksel 8. Voleybol Turnuvasını başlattı.