ILGIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ YALÇIN ERTAŞ GÖREVİNE BAŞLADI

31 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Ilgın Belediye Başkanı seçilen Yalçın ERTAŞ, mazbatasını alarak görevine başladı. 

 Ilgın İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alan Ilgın Belediye Başkanımız Yalçın ERTAŞ yaptığı açıklamada tüm şehrin belediye başkanı olacağını söyledi. Başkan ERTAŞ; “ Bu güzel şehirde bu kutlu görevi bize nasip ettiği için Allah’a hamd ediyorum. Şehrimizin her bir ferdine gerek bize oy versin veya vermesin bütün hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Bize gösterilen teveccühü asla karşılıksız bırakmayacağımı herkesin bilmesini istiyorum. Ilgınlı kardeşimin her birine gönlüm ve kapım açıktır. İnşallah devraldığımız bu kutlu görevde şehrimizi daha da ileriye taşımayı görev edineceğiz. Ilgın’a ne kadar hizmet etsek azdır.  Cenab -ı Allah bize bu görevi layıkıyla yapmayı nasip etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Kurban kesilip dua edilmesinin ardından Ilgın Belediyesi hizmet binasına giren Belediye Başkanımız Yalçın ERTAŞ, Belediye Başkanlık görevini Mehmet KARAHAN’dan devir aldı.

            Ilgın Belediye Başkanımız Yalçın ERTAŞ’ın göreve başlama törenine; Milletvekilimiz Prof. Dr. Hacı Ahmet ÖZDEMİR, AK Parti İlçe Başkanı Ali ERTEN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Harun OK, Belediye meclis üyeleri, önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN ve çok sayıda vatandaş katıldı.