2019 Yeni Yıl Kutlama Mesajı         Saygıdeğer hemşehrilerim acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. İnşallah 2019 yılında daha güzel günler, daha başarılı, mutlu ve huzurlu günler bizleri bekliyor. Bu yeni yılın ilçemize, ülkemize, halkımıza ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, huzur, hayır ve bereket getirmesini diliyor, sizlere saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.
         Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları ile geride bıraktığımız 2018 yılında, ilçemizi daha güzel bir şehir haline getirebilmek için tüm mesai arkadaşlarımla özveri ile çalıştık ve verimli bir yıl geçirerek önemli yatırımların altına imzamızı attık. İnşallah yeni yılda da Ilgınımız için çalışmalarımız devam edecek. Bunun için kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanaklar ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır. Her yeni yıl yeni atılımlar, yeni umutlar, yeni adımlar kısaca yenilikler yılıdır. Biz de bu yeni yılda değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurarak, yeni yılda daha çok çalışacağız ve inşallah daha başarılı olacağız. Her yeni gün ve her yeni yılın doğan bir umut olduğu inancıyla milletimizin ve Ilgınlı hemşerilerimin yeni yılda refaha ve mutluluğa kavuşmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.
          Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının şehrimize ve ülkemize esenlik, huzur, başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.