BAŞKAN

YALÇIN ERTAŞ

YALÇIN ERTAŞ

Hakkında


1966 yılında Ilgın’da doğdu. İlköğretimini Ilgın Atatürk İlkokulunda tamamladıktan sonra Afyon Merkez Ortaokulunu ve Ilgın Lisesini bitirdi. Yüksek öğrenimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

          1990-1997 yılları arasında Ilgın Vergi Dairesinde görev yaptı. 1997 yılında görevde yükselme sınavını geçerek Seydişehir Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı olarak atandı ve 1999 yılından 2005 yılına kadar Seydişehir Vergi Dairesi Müdür Vekili olarak görev yaptı. Ardından Maliye Bakanlığı tarafından yapılan sınavda başarı göstererek sırasıyla Şırnak ve Merzifon Vergi Dairesi Müdürü olarak görev yaptıktan sonra İnegöl Vergi Dairesine atandı. 8 yıl İnegöl Vergi Dairesi Müdürü olarak görev yaptı.

         Mesleki hayatı süresince başarılı çalışmalardan dolayı 3 adet takdir belgesi ile ödüllendirildi. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Ilgın Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Başkandan


Çok değerli Ilgınlı Hemşehrilerim ve sevgili ziyaretçiler

             Geleceğin Ilgın’ını sağlam temeller üzerine kurmak amacıyla yola çıktık ve sizlerden aldığımız güçle, Ilgın’da her günü hizmete dönüştürmek için Belediyemizde yeniden yapılanma süreci başlattık. Çağdaş, şeffaf ve üretken bir belediyecilik anlayışıyla, halkımız için en iyi hizmeti sağlayabilmek adına yola çıktık. Verdiğimiz her sözün sonuna kadar arkasında olacağız.

     Tüm hizmetlerde birinci sınıf olma gayreti içerisinde, dürüst ve insan odaklı çalışmalarımızla Ilgın için üreteceğiz. Hukuk, adalet ve doğruluk için mücadelemizi hep sürdürdük, bu yönetim anlayışıyla Ilgın’ı hak ettiği noktaya taşıyacağız.

     Hedeflerimizi gerçekleştirmek için gece gündüz demeden, bütün birimlerimizle yürüttüğümüz çalışmalarda en büyük güvencemiz, siz saygı değer hemşehrilerimizin bize olan inancı, güvenci ve desteğidir. Sizlere, sevgili Ilgınlı hemşehrilerimize daha iyi hizmet etmek için her zaman görüş önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak; “Birlik ve beraberlik içinde mutlu bir Ilgın” dileğiyle...

              Sevgi ve saygılarımla… 

Deneyim


İletişim


Mesajı Yolla