Vefat Duyuruları


Mehmet KILAVUZ (26.04.2018)

İlçemiz Yukarıçiğil Mahallesi'nde oturmakta olan Mehmet KILAVUZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Yukarıçiğil Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Şevket KIRANKAYA (26.04.2018)

İlçemiz Gökçeyurt Mahallesi'nde oturmakta olan Şevket KIRANKAYA vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Gökçeyurt Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Şükran AKSEL (24.04.2018)

İlçemiz Argıthanı Mahallesi'nde oturmakta olan Şükran AKSEL vefat etmiştir. Cenazesi saat 10.00'da Argıthanı Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Mehmet GÜREL  (23.04.2018)

İlçemiz Zaferiye Mahallesi'nde oturmakta olan Mehmet GÜREL vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Zaferiye Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Ali TAŞCI (23.04.2018)

İlçemiz Argıthanı Mahallesi'nde oturmakta olan Ali TAŞCI vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Argıthanı Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Keziban İNAN  (21.04.2018)

İlçemiz Çiğil Mahallesi'nde oturmakta olan Keziban İNAN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Çiğil Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Hasan YEŞİLYURT (21.04.2018)

İlçemiz Beykonak Mahallesi'nde oturmakta olan Hasan YEŞİLYURT vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Beykonak Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Esat TUĞSUZ (18.04.2018)

İlçemiz Ayvatdede Mahallesi'nde oturmakta olan Esat TUĞSUZ vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Ayvatdede Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Ethem SALTA (18.04.2018)

İlçemiz Şıhcarullah Mahallesi'nde oturmakta olan Ethem SALTA vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazını müteakip Ulu Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Naime CERAN (17.04.2018)

İlçemiz Behlülbey Mahallesi'nde oturmakta olan Naime CERAN vefat etmiştir. Cenazesi ikindi namazını müteakip Behlülbey Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir. Belediye Başkanlığı olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... »