HABERLER

BAŞKAN ERTAŞ'A TEBRİK ZİYARETLERİ

Image

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın ERTAŞ’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Başkan Ertaş, ziyaretler kapsamında Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, kurum amir ve personelleri, Ilgın Belediyesi birim müdürleri ve personelleri ile çok sayıda vatandaşımızı ağırladı...


2019 Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Image

Saygıdeğer hemşehrilerim acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. İnşallah 2019 yılında daha güzel günler, daha başarılı, mutlu ve huzurlu günler bizleri bekliyor.


MEVLİD KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Image

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan'ın "Mevlid Kandili" Mesajı Ilgın Belediye Başkanı Mehmet 19 Kasım 2018 Pazartesiyi Salıya bağlayan gece olan "Mevlid Kandili" için kutlama mesajı yayınladı.


19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Image

Yerel yönetimlerin ilk halkası olan muhtarlık kurumu toplum yararına çalışan en etkili kurumdur. Mahalle sakinlerimizin temsilcisi ve haklarının savunucusu olan muhtarlarımız oldukça önemli bir görevi ifa etmektedir. Muhtarlar temsil ettikleri mahallelerin dışa yansıyan yüzüdür.


Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Image

Kurban Bayramı’na tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Kurban Bayram’ının önemini şu sözleri ile tarif etmiştir: “Ademoğlu, kurban bayramı günü Allah’a kurban kesmekten daha sevimli gelen bir amel işleyemez.”


BAŞKAN KARAHAN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Image

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bayramların, insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günler olduğunu belirten Başkan Karahan, mesajında birlik...


19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI

Image

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 99. yıl dönümünü hep birlikte yaşamanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Tarihimizin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919, ulusal bağımsızlığımıza doğru atılan önemli bir adımın başlangıç günüdür.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »