HABERLER

POLİS HAFTAMIZ KUTLU OLSUN

Image

Türk Polis Teşkilatımızın 172. Kuruluş Yıldönümü’nde Şehit Polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor. Halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan Tüm Polislerimizin Polis Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Mehmet KARAHAN - Ilgın Belediye Başkanı


Bakan Eroğlu Ilgın’da

Image

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ilgın’da Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifikalarının dağıtımı ile toplu temel atma törenine katıldı. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ilgın’da Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifikalarının dağıtımı ve DSİ tarafından yapımı başlayan 3 tesisin temel atma merasimlerine katıldı.


Ilgın’da İstihdam Milli Seferberliği Sürüyor

Image

Ilgın Belediyesi ve Ilgın Halk Eğitim Merkezinin iş birliği ile İŞKUR bünyesinde başlayacak olan Toplum Yararına Eğitim Programı (TYP) kurslarının kayıtları yapıldı. Kayıtlara ilgi büyüktü. İŞKUR yetkililerinin verdiği bilgiye göre kontenjan fazlası başvuru olduğu için kura çekilişi yapılacak ve ismi kurada çıkan katılımcılara bilgi verilecektir.


ÇANAKKALE RUHU ILGIN'DA

Image

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yıl dönümü dolayısıyla Ilgın Şehitliği’nde tören düzenlendi. Ilgın Şehitliğindeki tören Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı’nın çelenk sunumu ile başladı. Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende Jandarma Personel Teğmen Ahmet EVREN tarafından.....


BAŞKAN’DAN PERSONELLERE ÖDÜL

Image

Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN kar yağışı dönemlerinde yoğun çalışan iş makinesi operatörlerini ödüllendirdi. Ilgın’da kar yağışının başlamasından itibaren yoğun mesai yapan belediye personelleri Başkan Mehmet KARAHAN tarafından ödüllendirildi.


KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ DUYURU

Image

Ilgın Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın iş birliği ile Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Behlülbey Mahallesinde yapımı tamamlanan iş yerleri 20-24 Mart 2017 tarihleri arasında, evler ise 1 Nisan 2017’den itibaren sahiplerine teslime dilecektir.


Başkan Karahan, Çalışan Gazetecilerle Buluştu

Image

Ilgın Belediyesi ‘ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensuplarına yönelik akşam yemeği etkinliği düzenledi. Sahib Ata Termal Otel de organize edilen etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Karahan, Ak Parti ilçe başkanı Ali Erten, belediye meclis üyeleri ve ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.


Zabıta Ekiplerinden Yılın İlk Denetimi

Image

Belediye Başkanımız Mehmet KARAHAN’ın talimatıyla Zabıta Müdürlüğü ile gerçekleştirilen denetimlerde ekipler, genel temizlik kontrolü başta olmak üzere birçok başlıkta incelemeler yaptı. Yılın ilk günlerinde gerçekleştirilen denetimlerde, genel hijyen şartlarını da inceleyen ekipler, iş yerlerinin ruhsat kontrollerini de yaptı. Halkın güvenli ve kaliteli....


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »