HABERLER

23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

Image

23 Nisan 1920 tarihi, milletimiz için önemli bir dönüm noktasıdır. Aziz milletimizin İstiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, dünya uluslarına örnek olmuştur.


BELEDİYE BAŞKANIMIZIN BERAT KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Image

Belediye Başkanımız Yalçın Ertaş, Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “Bu gece Allah’ın kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Tüm İslam Âleminin Beraatına vesile olsun... Cumamız Mübarek, Dualarınız Kabul Olsun.” dedi.


BAŞKAN ERTAŞ'A TEBRİK ZİYARETLERİ

Image

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın ERTAŞ’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Başkan Ertaş, ziyaretler kapsamında Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu, kurum amir ve personelleri, Ilgın Belediyesi birim müdürleri ve personelleri ile çok sayıda vatandaşımızı ağırladı...


2019 Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Image

Saygıdeğer hemşehrilerim acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. İnşallah 2019 yılında daha güzel günler, daha başarılı, mutlu ve huzurlu günler bizleri bekliyor.


MEVLİD KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Image

Ilgın Belediye Başkanı Mehmet Karahan'ın "Mevlid Kandili" Mesajı Ilgın Belediye Başkanı Mehmet 19 Kasım 2018 Pazartesiyi Salıya bağlayan gece olan "Mevlid Kandili" için kutlama mesajı yayınladı.


19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Image

Yerel yönetimlerin ilk halkası olan muhtarlık kurumu toplum yararına çalışan en etkili kurumdur. Mahalle sakinlerimizin temsilcisi ve haklarının savunucusu olan muhtarlarımız oldukça önemli bir görevi ifa etmektedir. Muhtarlar temsil ettikleri mahallelerin dışa yansıyan yüzüdür.


« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »