BELEDİYE BAŞKANI KARAHAN ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Ilgın Belediyesi tarafından sürdürülen yol asfaltlama çalışmaları, çevre düzenlemeleri, alt yapı çalışmaları ve doğal gaz çalışmaları ilçemizi de son hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanı Karahan ilçede sürdürülen yol, çevre düzenlemeleri ve alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Daha yaşanabilir bir kent hedefiyle hareket ettiklerini belirten Başkan Karahan, "İlçemizin geleceğini oluşturan projeler hayata geçerken oluşan şantiye görünümü için hemşerilerimizden anlayış ve sabır bekliyoruz" dedi.

ILGIN GÜZELLİK VE KONFORA KAVUŞACAK
Ilgın için 2016`da yeni bir sürecin başladığını, planlanan projelerin hayata geçmesiyle birlikte de kentin şantiye alanına döndüğüne dikkati çeken Başkan Karahan, "2016 yılı bizim hedefimizi koyduğumuz yaşanılabilir bir Ilgın için tam bir etkinlik yılı oldu. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bunun sonucunda Ilgın, yıllardır beklediği güzelliğe ve konfora kavuşacak." diye konuştu.

BÜYÜKŞEHİR‘DEN YATIRIM DESTEĞİ
Belediye bütçesini yoğunluklu olarak yatırım ve projelere yönlendirdiklerini belirten Başkan Karahan, "Büyükşehir Belediyesi`nden gelen yatırım destekleriyle İlçemiz, Konya’nın parlayan yıldızı haline gelecek. Bu inançla çalışıyoruz. 2016 ve önümüzdeki yıllarda Büyükşehir Belediyesi‘ndeki yatırım desteğinin artarak devam edeceğine canı gönülden inanıyoruz. İlçemizde gerçekleştirilen hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek ve ekibine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.