BAŞKAN KARAHAN’DAN HASTANE ZİYARETİ

Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN, Ilgın Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulunarak istek ve ihtiyaçlarını sordu.

Hastalar ve hasta yakınları Başkan KARAHAN'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız diyen Başkan KARAHAN; "Hastalık da sağlık da biz insanlar için. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah'tan acil şifalar diliyorum. Hastanemiz Başhekimi Uzm. Dr. Levent Yılmaz Bey'i ve tedavi gören hastalarımızı ziyaret ederek onlarla hemhal olmaya çalıştık. Umut ediyorum ki ziyaretimiz tüm hasta ve yakınlarına moral ve motivasyon olmuştur. Yalnız olmadıklarını, dertlerine sıkıntılarına ortak olduğumuzu bilsinler. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Hayatta her şey başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İnsanımızın iyi gününde de kötü gününde de yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha hasta kardeşlerimize Allah'tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum." dedi