Vakit Ilgın İçin Birlik ve Beraberlikle Güçlenme Vaktidir

     

 

 

 

 

     

 

 

 

 

     Kaymakamımız Y. Fatih Kadiroğlu, Belediye Başkanımız Yalçın Ertaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Vehbi Özlen, Ticaret Borsası Başkanımız Lütfi Koç, Ziraat Odası Başkanımız Ahmet Kara, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Selahattin Can, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanımız Mevlüt Yalı, Maden İş Sendika Başkanımız Yıldırım Beyazıt Çetin, Süt Üreticileri Birliği Başkanımız Serdar Ünal ve Belediye Meclis Üyelerimizin yer aldığı heyet İnegöl’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

     İnegöl ziyareti sırasında çeşitli temaslarda bulunan Belediye Başkanımız Yalçın Ertaş ve beraberindeki heyet, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı da makamında ziyaret etti. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerinin de katıldığı ziyarette, Ilgın’da kurulması için ilk adımların atıldığı Organize sanayi Bölgesi hakkında yetkililer bilgi alışverişinde bulundu.

     Ilgın heyeti, ziyaretlerine ek olarak İnegöllü İş Adamlarını ve Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek Ilgın’da kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi ve yatırım planları hakkında detaylı bilgiler verdi.

     İnegöl ziyaretinden ve böylesine kalabalık, birlik ve beraberlik içerisinde kendisini yalnız bırakmayan heyetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Yalçın ERTAŞ; “Ilgın tarihi, doğası ve kültürünün yanı sıra, sanayisi ile de anılması için çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Organize Sanayide yeni bir atılım gerçekleştirmek istiyoruz. İnegöl’de gördüğümüz sanayi alanlarını inşallah şehrimizde de oluşturacağız. İlçemiz bundan sonraki süreçte hem turizmde hem de sanayi anlamında geliştireceğiz. Ilgın için ilk hedefimiz 1. Organize Sanayi Bölgesini kurmak ve canlandırmak. Fakat hemşerilerimden aldığımız çalışma aşkı ile şuan için 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgeleri için çalışmalarımızı başlattık. Ilgın heyeti olarak başta; İnegöl Kaymakamımız Şükrü Görücü, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ olmak üzere bizleri misafir eden ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Vakit Ilgın İçin birlik ve beraberlikle güçlenme vaktidir."